Logotipas

Dalinės studijos, latvių kalbos ir kultūros vasaros kursai Latvijoje

 • Šalis
  Latvija
 • Studijų tipas
  Dalinės studijos
  Kalbos ir kultūros vasaros kursai
 • Studijų trukmė
  2022-2023 akademiniai metai
 • Paraiškos terminas
  Paraiškų terminas: 2022, 1 balandžio

Kviečiame teikti paraiškas dalinėms studijoms, latvių kalbos ir kultūros vasaros kursams 2022–2023 mokslo metams. Aktuali informacija apie siūlomas stipendijas, reikalavimus kandidatams ir paraiškų teikimo tvarką skelbiama Latvijos Valstybinės švietimo plėtros agentūros interneto svetainėje: https://www.viaa.gov.lv/en/latvian-state-scholarships

Spausdinti
 • Šalis
  Latvija
 • Studijų tipas
  Dalinės studijos
  Kalbos ir kultūros vasaros kursai
 • Studijų trukmė
  2022-2023 akademiniai metai
 • Paraiškos terminas
  Paraiškų terminas: 2022, 1 balandžio

Siūlomų stipendijų tipai

 1. Dalinės studijos. Visa aktuali informacija, susijusi su paraiškų teikimu dalinėms studijoms (bakalauro, vientisųjų, magistrantūros studijų studentams bei doktorantams) yra pateikiama: https://www.viaa.gov.lv/en/studies. Pažymėtina, kad paraiška ir visi reikiami dokumentai turėtų būti teikiami per elektroninę paraiškų teikimo sistemą. Teikti paraiškas galite nuo 2022 m. vasario 1 d. iki 2022 m. balandžio 1 d.
 2. Latvių kalbos ir kultūros vasaros kursai (studentams ir akademiniam personalui). Kursai įvyks 2022 m. vasarą Latvijos universitetuose. Visa aktuali informacija, susijusi su paraiškų teikimu vasaros kursams, yra pateikiama: https://www.viaa.gov.lv/en/scholarships, skiltyje „Summer Schools“. Atkreiptinas dėmesys, kad visi dokumentai turėtų būti teikiami tiesiogiai vasaros kursus organizuosiančioms institucijoms, kurios yra atsakingos už informavimą apie atrankos rezultatus.  Teikti paraiškas kursams galite nuo 2022 m. vasario 1 d. iki 2022 m. balandžio 1 d.

Kontaktinis asmuo

Marika Pira

El. p. scholarships@viaa.gov.lv

Tel. +371 67814331

State Education Development Agency

 

Papildoma informacija

 • Švietimo mainų paramos fondas apmoka atrinktų dalyvių kelionės į studijų, mokslinės stažuotės ar vasaros kursų vietą ir atgal išlaidas, remiantis kelionės išmokų apmokėjimo tvarka.
 • Jei turėtumėte daugiau klausimų dėl kelionės išmokų apmokėjimo, maloniai prašome kreiptis į projektų koordinatorę Inesą Cvetkovą tel. +370 667 59894 ir/arba el. paštu: inesa.cvetkova@smpf.lt

Studentų atsiliepimai apie studijas užsienyje

Dalyvių akimirkos

Turi patarimų, įspūdžių, nuotraukų? Dalinkis jais internete ir naudok #stipendijos.lt