Logotipas

Kvietimas teikti paraiškas Lietuvių Fondo stipendijoms gauti 2023 m.

  • Studijų tipas
    Studijos

Kviečiame teikti paraiškas studijoms, vasaros mokykloms 2023 m. Aktuali informacija apie siūlomas stipendijas, reikalavimus kandidatams ir paraiškų teikimo tvarką skelbiama Lietuvių Fondo interneto puslapyje:

https://www.lithuanianfoundation.org/LT/stipendiju-programa/

Spausdinti
  • Studijų tipas
    Studijos

Siūlomos stipendijos

Stipendijos (iki 7,500 JAV dol.) skiriamos tik lietuvių kilmės studentams, studijuojantiems nuolatinių studijų programoje („full-time“) bei siekiantiems bakalauro,  magistro ar daktaro laipsnio šia pirmumo tvarka:

 

  1. JAV piliečiams ir JAV gyventojams, turintiems „žaliąją kortelę“, bakalauro, magistro ar doktorantūros studijų studentams.
  2. Lietuvos Respublikos (LR) piliečiams, magistrantūros ar doktorantūros studijų studentams, studijuojantiems Lietuvos universitetuose.
  3. LR piliečiams, magistrantūros ar doktorantūros studijų studentams, besimokantiems JAV (su studento viza) ar kitų šalių universitetuose.
  4. Išimties tvarka, LR studentams, siekiantiems bakalauro laipsnio Lietuvoje. Šiems studentams stipendijos skiriamos iš LF specialios paskirties vardinių fondų, jei kandidatas atitinka šių fondų reikalavimus.

 

Teikti paraiškas galite iki 2023 m. spalio 1 d. vidurnakčio (11:45 val. v. – CST – Central Standard Time (US)). Dokumentai siųsti paprastu ar el. paštu nebus priimami.

Aktuali informacija apie stipendijas, reikalavimus kandidatams ir paraiškų teikimo tvarką skelbiama interneto svetainėje.

REKOMENDUOJAME ATIDŽIAI SUSIPAŽINTI SU VISA PATEIKTA INFORMACIJA

Kontaktai

Jeigu kyla papildomų klausimų dėl paraiškos pildymo arba skiriamos stipendijos, kviečiame susisiekti su Latvijos valstybine švietimo plėtros agentūra:

El. paštas: admin@lithfund.org

 

Studentų atsiliepimai apie studijas užsienyje

Dalyvių akimirkos

Turi patarimų, įspūdžių, nuotraukų? Dalinkis jais internete ir naudok #stipendijos.lt