Logotipas

Valstybinės stipendijos čekų kalbos vasaros kursams 2020 m.

>

2020 metais bus finansuojamos 2 vietos čekų kalbos vasaros kursuose.

Čekų kalbos vasaros kursai vyks 2020 m. liepos 11–31 d. Pilzeno Vakarų Čekijos universitete (http://www.isls.cz)

Oficialiai nominuotiems kandidatams iš Lietuvos Respublikos bus skirtos stipendijos, kurios padengia registracijos mokestį, maitinimą, apgyvendinimą ir mokyklos organizuojamas ekskursijas kursų dalyviams. Kursų dalyviams rekomenduojama sudaryti sveikatos ar kelionės draudimo išlaidas vykstantiems į užsienį, nes ligos atveju jiems būtų suteikta tik būtinoji pagalba.

Čekų kalbos kursai rekomenduojami čekų kalbos ir literatūros bei slavistikos studijų studentams, akademikams ir pedagogomas, taip pat čekų srities specialistams (vertėjams ir pan.), vyresniems nei 18 m.

Kandidatai privalo užpildyti anketą (http://www.msmt.cz/file/51965/) bei pateikti gyvenimo aprašymą anglų arba čekų k., asmens tapatybės dokumento kopiją ir motyvacinį laišką Čekijos Respublikos ambasadai Vilniuje iki 2020 m. kovo 16 d.

Paraiškos teikiamos adresu: Čekijos Respublikos ambasada Vilniuje, Birutės g. 16, Vilnius, LT-08117 arba atsiunčiamos el. paštu: vilnius@embassy.mzv.cz, laura_vanceviciene@mzv.cz.

 Daugiau informacijos:

Čekijos Respublikos švietimo, jaunimo reikalų ir sporto ministerijos siūlomos stipendijos:

http://www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/summer-schools-of-slavonic-studies

 

Norėtume atkreipti dėmesį, kad galimybė studijuoti vasaros kalbų mokyklose Čekijoje yra suteikiama ir platesnei auditorijai (ne tik aukštųjų mokyklų studentams ir dėstytojams). Čekų kalbos vasaros kursuose gali dalyvauti visi norintieji, kurie už juos susimokėtų patys. Informaciją apie čekų kalbos vasaros kursus galima rasti: http://www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/summer-schools-of-slavonic-studies?lang=2 

 

Čekijos Respublikos ambasada Vilniuje, (85) 266 10 63, 8652 54273 arba laura_vanceviciene@mzv.cz

Dalyvių akimirkos

Turi patarimų, įspūdžių, nuotraukų? Dalinkis jais internete ir naudok #stipendijos.lt