Logotipas

Dalinės studijos, mokslinės stažuotės, latvių kalbos ir kultūros vasaros kursai Latvijoje

>

Kviečiame teikti paraiškas dalinėms studijoms, mokslinėms stažuotėms, latvių kalbos ir kultūros vasaros kursams. Konkursas skirtas 2020 – 2021 mokslo metams. Konkursą organizuoja Valstybinė švietimo plėtros agentūra Latvijoje (kontaktiniai duomenys pateikiami skelbimo pabaigoje).

Visa aktuali informacija, susijusi su paraiškų teikimu dalinėms studijoms (bakalauro, vientisųjų, magistrantūros studijų studentams bei doktorantams) ir mokslinėms stažuotėms, yra pateikiama: http://www.viaa.gov.lv/scholarships, skiltyse „Studies“ ir „Research“ . Pažymėtina, kad paraiška ir visi reikiami dokumentai turėtų būti teikiami per elektroninę paraiškų teikimo sistemą.

Teikti paraiškas galite nuo 2020 m. vasario 1 d. iki 2020 m. balandžio 1 d.

Latvių kalbos ir kultūros vasaros kursai (studentams ir akademiniam personalui) vyks 2020 m. vasarą Latvijos universitetuose. Visa aktuali informacija, susijusi su paraiškų teikimu vasaros kursams, yra pateikiama: http://www.viaa.gov.lv/scholarships, skiltyje „Summer Schools“. Atkreiptinas dėmesys, kad visi dokumentai turėtų būti teikiami tiesiogiai vasaros kursus organizuosiančioms institucijoms, kurios yra atsakingos už informavimą apie atrankos rezultatus.

Teikti paraiškas kursams galite nuo 2020 m. vasario 1 d. iki 2020 m. balandžio 1 d.

Kontaktinis asmuo Marika Pira, el. p. scholarships@viaa.gov.lv, tel. +371 67814331.

Institucija, organizuojanti konkursus:

State Education Development Agency

 

01
02

Studentų atsiliepimai apie studijas užsienyje

Dalyvių akimirkos

Turi patarimų, įspūdžių, nuotraukų? Dalinkis jais internete ir naudok #stipendijos.lt