Logotipas

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas skelbia kvietimą teikti paraiškas Profesinės stažuotės JAV stipendijai gauti (Paraiškų terminas pratęstas iki gegužės 31 d.)

>

Kviečiame paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į Profesinės stažuotės programą.
Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose.

Informacinis vebinaras

Visus norinčius daugiau sužinoti apie Profesinės praktikos programą, atrankos procesą, konkurso sąlygas, kviečiame dalyvauti informaciniame vebinare, kuris vyks on-line gegužės 12 d. nuo 14:00 val. Vebinaro prisijungimo nuoroda: https://ciee.zoom.us/j/98633435277 Vebinaras truks apie valandą, jo metu bus galima užduoti klausimus.

Apie programą

Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios skirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Per devynerius Baltijos-Amerikos Laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe jau pasinaudojo daugiau nei 140 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Kaip ir kasmet, BAFF programa gali pasinaudoti visų specialybių studentai ir absolventai, tačiau ypatingas dėmesys bus skiriamas informacinių technologijų, inžinerijos, ekonomikos ir biotechnologijų specialybių kandidatams. Šiems kandidatams bus suteiktos išskirtinės galimybės gauti geriausias praktikos vietas aukščiausio lygio įmonėse ir kompanijose, o taip pat JAV nacionalinėse laboratorijose.

Paraiškų terminas pratęstas! Paraiškos priimamos iki 2020 m. gegužės 31 d.

Daugiau informacijos apie programą ir paraiškų formas rasite: http://balticamericanfreedomfoundation.org/programs-awards-internship/

Studentų atsiliepimai apie studijas užsienyje

Dalyvių akimirkos

Turi patarimų, įspūdžių, nuotraukų? Dalinkis jais internete ir naudok #stipendijos.lt